A-C Cup Silikonové Prsa Formy Realistické Popruh Falešné Prsa pro Cosplay Falešné Poprsí Bust Enhancer pro Crossdresser Model Prsa
A-C Cup Silikonové Prsa Formy Realistické Popruh Falešné Prsa pro Cosplay Falešné Poprsí Bust Enhancer pro Crossdresser Model Prsa
Sku: w1002
(0 Recenze)
Nové

210.76 Kč 263.45 Kč

Popis:

[Název produktu]: kapka Vody silikonové mléka

[model výrobku]: br-0650

[Materiál produktu]: materiál použitý v mezinárodní zvětšení prsou chirurgie je vysokou molekulární hmotností na bázi silikonového polymeru v lékařské silikagel.Je bez zápachu, bez chuti a netoxická.Je to ideální materiál pro kosmetické a plastické chirurgie.Materiál je rafinovaný z kapalné silikagel, který je tak hladké a jemné jako lidská kůže.Umělá prsa vyrobeny z materiálu je blíže k lidské prsní tkáně u měkkost, elasticita, hustota a barva.

[funkce produktu]: ruka cítit měkké a hladké, jako hebkou kůži, které mohou zvětšit hrudník a vnější zvětšení prsou a hrudníku stát rovně, baculatá a okouzlující.

[Specifikace produktu] 300g/ je správně. 400g/ pár, 500g/ano, 600g/ano, 800g/ ano, 1000g/ pár, 1000g/ ano, 1400g/ pár, 1600 g/ ano, 1800g/ pár

Důraz: samolepicí typ odkazuje na spodní části výrobku byl zpracován, opláchnout vrstvu biologické lepidlo, můžete zajistit, aby výrobek self-lepidlo na lidské hrudi, asi 50 krát samolepící.Samolepící umělé mléko také musí být použit s podprsenkou.Non-lepidla, umělé mléko není lepkavé a musí být použit s speciální podprsenku s mezipatře.

Poznámka: tato bezplatná mléko se prodává po párech.Hmotnost specifikace volného mléka 1 pár (například, XL VELIKOST 1000g / pár, což znamená, že hmotnost 1 pár prsou je 1000g, 500g pro každou dvojici).

Barva kůže mléko zobrazovaný obrázek

Štítky: silikonová forma obklad, velký prsa, falešné prsa pro crossdresser, falešný hrudníku, muž falešné prsa, silikonové prsa desky, 1 falešné prsa, prsa silikon, protéza prsa, falešné ženské prsa.

  • Položka: Silikonové Prsa Formy
  • Function1: Zvětšit
  • Obscénní Obrázek: No
  • Sexuálně Sugestivní: No
  • Mléko vložit tvar: Kapka Vody Tvar
  • Function2: Drag Queen
  • Materiál: Silikonové

Související produkty