Vysoce Přesné 200 PSI Vzduchu Chuck a Kompresorové Příslušenství Heavy Duty s Gumovou Hadicí a Rychlé Připojení Spojky Velkoobchod CSV
Vysoce Přesné 200 PSI Vzduchu Chuck a Kompresorové Příslušenství Heavy Duty s Gumovou Hadicí a Rychlé Připojení Spojky Velkoobchod CSV
Sku: w10276
(2 Recenze)
Nové

283.05 Kč 377.48 Kč

Popis:

Digitální Pneumatiky Hustilka s manometrem, 200 PSI Vzduchu Chuck a Kompresorové Příslušenství Heavy Duty s Gumovou Hadicí a Rychlé Připojení Vazební člen 0,1 Rozlišení Displeje

Popis Produktu:

*1.Postaven z vysoce kvalitní, těžká oceli a mosazi komponenty, které poskytují trvalý výkon; Použití pro všechna vozidla, jako jsou auta, ponorky, nákladní automobil, motocykl, jízdní kola (Schrader ventil) atd.

*2.Pneumatiky měřidlo vyvíječe plynu je měřena pomocí LED podsvícení obrazovky. Tato pneumatika vyvíječe plynu je integrován rychle měřit/rychle nafouknutý/rychle deflaci 3 funkce . Pneumatiky měřidlo mohou být nahuštěny pouhým stisknutím vysoké citlivosti on-off ventil. Není to jen digitální kontrola tlaku pneumatik, ale tlak uvolňovače pouhým stisknutím vzduchový ventil s vysokou citlivostí.

*3.Kontrola tlaku pneumatik profesionálně kalibrován tak, aby vždy vrátit čtení v 1% přesný tlak vašich pneumatik a s 0,5 PSI/0.05 BAR rozlišení displeje. Přesně měří v rozsahu od 3-200 PSI(0.21-13.78 Bar; 20-1378 Kpa; 0.21-14.06 kg/cm2).

*4.Správně nahuštěné pneumatiky poskytují lepší výkon ve všech povětrnostních podmínkách, se snižuje pravděpodobnost bytů, výbuchy a pády; Zvýšit své MPG a ušetřit peníze na náklady na palivo a opotřebení pneumatik.

*5.Digitální kontrola tlaku pneumatik, je powered by 2*AAA baterie(Není Součástí balení). Vypne automaticky po 60 sekundách nečinnosti. LED světlo umožňuje viditelnost v noci jasné a výhodné. Stiskněte levé tlačítko 3-4s, led světlo se změní na.

Specifikace:

Materiál: Hliník, Mosaz, Slitiny, PVC, guma, plast PC

Hadice Délka: 36cm/14.0 inch

Dial velikost: 75mm(2.95")

Měřit tlaky v pneumatikách:0-200PSI

Přesnost: ±1%

Rozlišení displeje: 0,1 PSI

Jednotky měření: PSI, KPA, Bar, Kgf/cm2

Baterie: 2 x AAA Baterie (Není Součástí balení)

Použití: pro většinu Automobilů, Nákladních automobilů, Motocyklů a jízdních kol

Balení Obsahuje:

1 x Digitální Pneumatiky Nafukovacím Měřidla

1 x Uživatelská příručka

1x Sací Tryska

Poznámka:

(1) Všechny fotografie jsou profesionálně barvené, ale vzhledem k různým okolního světla a zobrazení různých nastavení zařízení, tam může být nějaké rozdíly mezi obrázky, které vidíte a předměty samy o sobě. Prosím pochopit.

(2) údaje se měří ručně, a tam může být nějaká odchylka, ale to nemá vliv na použití.

Štítky: auto kompresor, hadice, baseu auto kompresor, deflátor s manometrem, komerční kompresor příslušenství, chuck pneumatiky, heavy rubber, konko pedál kytara, 12v vzduchový kompresor auto pneumatiky nafukovacím, těsnění kompresoru, 30 psi air kompresor.

 • Dropshipping: Drop shipping
 • Měření tlaků v pneumatikách: 0-200psi
 • dropshipped: dropship
 • Materiál: Hliník, Mosaz, Slitiny, PVC, guma, plast PC
 • Číslo Modelu: Digitální Pneumatiky Nafukovacím Měřidla
 • Volte Velikost: 75mm
 • Délka Hadice: 36cm
 • auto příslušens: carro voiture
 • Balení Obsahuje: 1 x Digitální Pneumatiky Nafukovacím Měřidla
 • 1 x Uživatelská příručka: 1x Sací Tryska
 • Auto Příslušenství: auto produkty
 • Rozlišení Displeje: 0,1 PSI

Související produkty