10pcs/lot Silikagel Vysoušecí Sáčky Vlhké Vlhkosti Tlumiče 50g/sáček Vysoušecí Gel Balení Opakovaně použitelných Vysoušedlo Silikagel Pakety
10pcs/lot Silikagel Vysoušecí Sáčky Vlhké Vlhkosti Tlumiče 50g/sáček Vysoušecí Gel Balení Opakovaně použitelných Vysoušedlo Silikagel Pakety
Sku: w1039
(1 Recenze)
Nové

445.34 Kč 627.23 Kč

Popis:

10pcs/lot Silikagel Vysoušecí Sáčky Vlhké Vlhkosti Tlumiče 50g/sáček Vysoušecí Gel Balení Opakovaně použitelných Vysoušedlo Silikagel Pakety

silika gel je jasné barvy.čistá křemičitá hlinka je Pevné částice silikagel existují různé specifikace každém sáčku.silikagel balení zabaleno s non-tkané tašky.oxid křemičitý tašky je snadno ovladatelný.gel de silice je na jedno použití.silice gel může být teplo v mikrovlnné troubě.oxid křemičitý gel pakety Se silnou absorpci vlhkosti výkon.vysoušecí sáček na jedno použití, takže to je ekonomické a praktické.dessicateur pomůže silikagel.silikagel absorpční je Bezbarvý.vysoušedlo silikagel pakety je vhodný pro šatní skříň.silikagel dessecante je bez chuti.silikagel sáček je non-jedovatý.silikonový gel boty silikagel vysoušedlo

Vezměte prosím na vědomí: Protože tento produkt být použity k měření objemu šálku a vysoušecí materiál objem je také mírně chyb, takže každý pytel má hmotnost může tam být chyba plus nebo minus 2%.Doufáme, že vám to nevadí, díky!

Podrobnosti O Produktu:

Materiál: silikagel

Velikost: 11*7.5*1 cm (To by mohlo být trochu malá chyba)

Komoditní balení : non-tkané pytle

Další balení: opp taška

Vysoušedlo silikagel barva: transparentní

Hmotnost: cca 50g/sáček (Protože tento produkt být použity k měření objemu šálku a sorpční materiál, objem, také je trochu chyba,takže tam může být chyba plus nebo minus 2%)

Funkce:

1. Se silnou absorpci vlhkosti výkon.

2. To je ekonomické a praktické, protože to může být znovu použity.

3. Bezbarvý, bez chuti, non-toxické.

Popis Produktu:

Silikagel je zrnitý, sklivce, pórovitá forma oxidu křemičitého vyrobeno synteticky z křemičitanu sodného.Jako sušidlo, to má průměrnou velikost pórů 2,4 nanometrů a má silnou afinitu pro molekuly vody.

Silikagel je nejvíce běžně setkáváme v každodenním životě jako korálky v paketu.V této podobě, používá se jako vysoušedlo pro ovládání místní vlhkosti, aby se zabránilo kažení nebo rozkladu některých druhů zboží, a velmi dobře saje vlhkost, oxid křemičitý gel pakety obvykle nést varování pro uživatele není k jídlu obsah.

Toto vysoušedlo silikagel je průhledné nebo průsvitné pevné granulí,žádný jed, bez chuti, bez zápachu, se silnou absorpci vlhkosti výkon.Kromě toho, to může být znovu použity, jak dlouho, jak budete podle následující metody.

1. dát to na slunci a aby to být strany pár hodin přímo.,a pak to může být znovu použity!(Poznámka: To vyžaduje nejen, že slunce musí být 11 HODIN do 3 HODIN v létě, ale také vyžaduje, vlhkost venkovní, je malá.)

2. Otevřete vnější obal vysoušedlo silikagel balení ,a dát ji do nádoby, která lze použít mikrovlnné troubě, pak použijte vysokou požární teplo v mikrovlnné troubě asi 15 min, silikagel stává transparentní zvítězit, loni v pohodě.Prostřednictvím výše uvedených kroků, může být znovu použity.

Oblasti použití nebo zboží:

1. domácnost zboží: oblečení, deky, tašky a drobné kožené zboží, kabelky, kožené rukavice, klobouky, atd.

2. důležité dokumenty, data, soubory, kartotéky.

3. kolekce:kaligrafie a malování, razítka a tak dále.

5. Ideální k ochraně kamery, objektivu, mikroskopy, dalekohledy, video nahrávky a počítačové diskety, atd

6. Široce používán v přesných přístrojů, kůže, obuv, oblečení.Předcházet plísním

7. Sklad,šatna, úložiště, které má dobré těsnění výkon.

8. Další místo, které je třeba horku.

Laskavě Připomenutí:

1.Prosím, nedávejte to do potraviny nebo kontaktu s potravinami.

2.Prosím, dát ho tam, kde děti nemohou dotknout.

3. Funkce vysoušedlo silikagel je absorbovat vlhkost,aby se hrát svou roli,musí být v relativně uzavřeném prostředí.balíček vzduchotěsné, jak je to možné, lepší výkon vysoušedlo silikagel, je-li těsnost není dost dobrý, prosím, zvýšit dávku vysoušedlo silikagel.

silikagel dessecante

Vysoušedlo Silikagel Opakovaně

oxid křemičitý gel pakety

5466565655137726 Více Milovat US $ 1.70 / US 1,99 DOLARŮ / US $ 2.35 / US $ 2.47 / US $ 2.67 / US $ 2.97 / US $ 2.47 / US $ 3.87 / US $ 3.87 / US $ 1.62 / US $ 3.97 / US $ 3.97 / US $ 4.78 / US $ 1.65 / US $ 1.65 / US $ 4.97 / US $ 9.38 / US $ 9.38 / US $ 13.37 / US $ 15.27 / US $ 28.77 / US $ 28.77 / US $ 30.53 / US $ 28.77 / US $ 30.57 /

Štítky: uklidňující silikonový gel, drypack, vysoušecí silica gel 100g, proti vlhkosti bag, vlhkost skříň, taška vlhkosti, chrápání silikagel, taška oxid křemičitý, vysoušecí skříň, ortopedické silikagel.

 • Původ: KN(Původu)
 • Název Položky 2: vysoušedlo silikagel silikagel, silikagel balení,
 • Název Položky 1: vysoušecí silikagel dessecante, silikagel opakovaně,
 • Funkce 2: silika gel, silice gel, oxid křemičitý gel je bezbarvý, bez chuti, non-toxické.
 • Název Položky 5: vysoušecí gel, sáčkem se silikagelem, silikagelem absorpční
 • Použitelné Místo: obývací pokoj, lednička(ale ne styk s potravinami), boty plug
 • Kapacita Vlhkosti: 400ml
 • Číslo Modelu: HG202
 • Název Položky 3: silikagel vysoušecí odvlhčovač vzduchu, gel de silice, oxid křemičitý gel pakety
 • Název Položky 4: absorvente gel, vysoušedlo silikagel balení, desikant,
 • Funkce 1: oxid křemičitý gel, čistá křemičitá hlinka se silnou absorpci vlhkosti výkon.
 • Silikagel Typ: Vlhkosti Absorpční Sáčky
 • is_custermized: No
 • zda může být opakované použití: vysoušedlo silikagel opakovaně, silikagel reutilizable
 • Aplikace: silikagel silikagel pro oblečení, kabelky, kožené rukavice

Související produkty