Kapacita baterie Tester Coulometer DC8-80V 50A 100A 350A Baterie Tester Sledovat Ukazatel Ampérmetr Voltmetr pro Pb, Li-Lon Lifepo
Kapacita baterie Tester Coulometer DC8-80V 50A 100A 350A Baterie Tester Sledovat Ukazatel Ampérmetr Voltmetr pro Pb, Li-Lon Lifepo
Sku: w1099
(3 Recenze)
Nové

461.57 Kč 536.81 Kč

Popis:

Kapacita baterie Tester Coulometer DC8-80V 50A 100A 350A Baterie Tester Sledovat Ukazatel Ampérmetr Voltmetr pro Pb, Li-Lon Lifepo

Popis:

1. Vodotěsné pouzdro

2. Pracovní napětí 8-80V

3. Vhodný pro všechny typy baterií

4. Power-off paměti dvou-způsob, jak otestovat

5. Nízká spotřeba energie spát 60uA

6. Symbol baterie: procento / zobrazení napětí; používá se k detekci různé baterie zbytkové kapacity, napětí a proudu.

7. Je vhodný pro všechny druhy nástrojů, měřicí zařízení, mobilní a přenosné zařízení, zametací stroje, vyvážení auta, baterie, vozíky, atd.

8. Parametry: jmenovitý výkon: 999 (mah)

Použitelná teplota: -10-40 °C

Použitelné baterie: lithium baterie, olověné baterie, atd.

Pracovní spotřeba: 12mA

Pomocí kroků:

1. Připojit a zkontrolovat aktuální: Napájení, po dokončení připojení, jak je znázorněno,na obrazovce by se mělo zobrazit kapacitu v procentech. Pokud obrazovka nemá žádné odpovědi,prosím, zkontrolujte připojení. Pak nabití nebo vybití baterie, a zkontrolujte, zda na displeji proudu se rovná skutečné aktuální. V případě, že odchylka je velký, prosím, zkontrolujte připojení.

2. Kapacita reset: při prvním použití,procento a schopnosti nejsou skutečné hodnoty,byste měli obnovit kapacita:vybití baterie úplně a držte tlačítko" "klíč pro 3 sekund pro nastavení kapacity nula nebo baterie plně nabijte a podržte tlačítko" "klíč pro 3 sekund pro nastavení kapacity plné . A to nemusí udělat znovu později, až vyměňte baterie.

3. Zkontrolovat a obnovit skutečné kapacity :Pokud zjistíte, že displej kapacity neodpovídají skutečné kapacity,prosím, zkontrolujte a obnovit skutečná kapacita:vybití baterie úplně a držte tlačítko " "klíč pro 3s pro nastavení kapacity na nulu,pak nastavte hodnotu kapacity tak velké, jak je to možné. Pak nabijte plně baterii,a displej kapacita je skutečná kapacita. Konečně nastavit zobrazení kapacity jako přednastavené kapacity (viz použití a nastavení).

Balení Obsahuje:

1 x DC 8-80V 50A 100A 350A TR16 Coulomb Metr Pult

Pracovní rozhraní popis: Připojení:

Potřebujeme stíněný drát a obyčejný drát (0,3 až 0,75 mm2).Jeden konec obyčejný drát se připojí ke kladnému baterie,druhý konec se připojí k B+ sampler (jedna je ok).B - sampler se připojí k B - baterie. P - sampler, připojit se k P - o výstup. Nakonec připojte vzorkovač k coulometer u stíněného vodiče.(Upozornění: diagram není v stejném poměru)

Pozor: Prosím, připojte, jak je znázorněno přísně. Sampler musí být připojen k negativní obvodu, je zakázáno připojení k pozitivní obvodu. Pokud chcete prodloužit stíněné vodiče,musíte použít 4 řádky stejné specifikace. Instalace:

První,otevřete kulaté otvory 54,5 mm na panel zařízení. Poté nainstalujte coulometer z přední části panelu. Nakonec utáhněte držák na zadní straně. Jak je uvedeno níže:

Štítky: měřič baterie, diodový test, coulometer pro baterie, amprobe baterie tester, baterie lifepo, monitor pc, kapacita baterie testery, přenosný dotykový displej, clamp meter fluke, baterie cap.

  • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
  • Značka: Aideepen
  • Typ: Elektronické Zařízení, Baterie, Tester
  • Číslo Modelu: Tester Baterií Napětí, Proudů Metr
  • Původ: KN(Původu)
  • Certifikace: NIC