Ruční Bidet Kohoutek Rozprašovač Nerez Wc Bidet Set Postřikovač Zbraň Toaleta Sprej Pro Koupelny, Samočistící Sprchová Hlavice
Ruční Bidet Kohoutek Rozprašovač Nerez Wc Bidet Set Postřikovač Zbraň Toaleta Sprej Pro Koupelny, Samočistící Sprchová Hlavice
Sku: w1120
(0 Recenze)
Nové

67.23 Kč 131.73 Kč

Popis:

Vlastnosti : 1. Materiál z nerezové oceli, anti-rez, anti-exploze, zabránit úniku. 2. Nainstalován na wc a nečistoty až do konce, aby se zabránilo intimní kontakt s bakteriemi. 3. Voda je silný, není snadné blokovat, úsporu vody, tlakování, prsten ve tvaru v pořádku odtok vody, s vnitřním přetlakem design, každý malý sprej spreje otvor přesně stejný, snadno se čistí všechny druhy skvrn, tryska je snadno otočit a rozebírat, snadno se čistí. 4. Rukojeť je ergonomická, rukojeť je hladké a komfortní, teplo a teplo, není snadné spadnout, přepínání je snadné a flexibilní, a operace je šikovný. 5. Vysoce kvalitní nerezové oceli 304 materiál, žádné galvanické pokovování, jemně broušený povrch, žádná rez, bezpečné vody, buďte ujištěni, 6. Jeden vstupní a dva výstupní ventily: tělo z nerezové oceli, jeden vstupní a dva výstupní funkce, integrovaný spínač ovládání, nerez + pevné sedadlo, silný a odolný, silný nosnost, stabilní instalace jako Mount Tai, jemné kreslení proces7. Různé modely jsou k dispozici, stříbro, elegantní, textura, elegantní a okouzlující, jedinečné a krásné. 8. Používá-nejen velmi vhodné pro bidet, ale také ideální pro látkové plenky postřikovač, pes sprcha, čisté nočník, v dřepu pánev, atd.

Perforované Zdarma 304 Z Nerezové Oceli, Wc Bidet Stříkací Pistole Nastavte Booster Tryska Hygienické Wc Podložky

Výhody z nerezavějící oceli baterie: (1) nerezová ocel materiál neobsahuje Pb, a to je jeden z bezpečných materiálů pro lidské tělo. (2) tělo z nerezové oceli, baterie se vyrábí přesné lití proces.Vnitřní a vnější povrch výrobku je hladký a jemný, a tam je žádné skryté nebezpečí pro hygienu a bezpečnost. (3) Všechny orgány jsou odolné proti korozi a nevyžadují galvanické pokovování. (4) Všechny výrobní procesy jsou šetrné k životnímu prostředí, a není tam žádný dopad na životní prostředí. (5) Tak dlouho, jako nové, není tam žádný opotřebení nebo prolití pokovování vrstvy.

Cívky: (1) použití přesných keramický ventil jádro, vysoká tvrdost, vysoce kvalitní keramický ventil jádro, komfortní a lehký pocit, hladké a práce-úsporný provoz, odolné a bez úniku vody. (2) bez údržby, Bez opotřebení a odolnost proti stárnutí. (3) je vhodné pro tvrdou vodu a teplou vodou, a není ovlivněna štěrku nebo písku. ◆Povrchová úprava: ruční leštěný povrch ◆kontrolu Výrobku: přísný kontrolní systém, 100% vodní test kontrola před opuštěním továrny, aby zajistily, že baterie není úniku.Povrch byl úplně čistý.To je normální, že baterie se, že obsahuje vodu a zbytkové vody.

Upozornění pro instalaci: (1) Před instalací kohoutek, špinavé vody, zbytky písku, a zbývající nečistoty ve vodovodním potrubí by měla být odplaveny před instalací kohoutek, aby se zabránilo ucpání. (2) kohoutek a teplé a studené vody potrubí musí být nainstalován správně.Čelí baterie, připojení teplé vody vlevo a studené vody vpravo. (3) Zkontrolujte, zda instalační rozměry, nenuťte instalace aby se zabránilo poškození produktu díly. (4) povrch je pravidelně odstraněna a dekontaminovány pomocí čisticí prostředek, jak udržet povrch čistý.Nepoužívejte žádné abrazivní čisticí prostředek, tvrdý hadřík, papírový ručník nebo oceli míč, a jakékoliv kyselé, hrubý čisticí prostředek nebo mýdlo, atd. Otřete povrch baterie.

Štítky: rustikální bidet sprcha, černé wc bidet set, sprcha wc, 3 způsob umyvadlová baterie, facuet kuchyně, hung wc, hadice wc, bidet mixer, bidet, Bidet Postřikovač.

 • Spary Typ: Termostatické Vodovodní Baterie
 • Rozhraní: Mezinárodní 1/2
 • Typ: Stříkací pistole sada
 • Hadice Velikost: 150 cm / 4.92 nohy
 • Kategorie Produktu: Wc splachovadlo
 • Použitelné tlak vody: 0.05-1.0 Mpa
 • Pípa Výčepní: Jednootvorová
 • Postřikovač Velikost Hlavy: (L*W)
 • Materiál: 304 z nerezové oceli
 • Klepněte na díru: Jednootvorová
 • Typ Instalace: Nástěnný
 • Funkce 2: Jeden a dva z rohový ventil
 • craft: Kartáčovaný
 • Funkce 1: Z Nerezové Oceli Toaleta Ruční Bidet
 • Původ: KN(Původu)
 • Závěs Držák Velikost: 7.5*5*4 cm / 2.95*1.97*1.57 palce

Související produkty