14 Balení Prázdné Hnědé Sklo Sprej Láhev w/ 6-10ml Roll na Láhev 6-60 ml & 2-500ml Rozprašovač Láhev pro Esenciální olej Čištění Amber
14 Balení Prázdné Hnědé Sklo Sprej Láhev w/ 6-10ml Roll na Láhev 6-60 ml & 2-500ml Rozprašovač Láhev pro Esenciální olej Čištění Amber
Sku: w168
(3 Recenze)
Nové

777.50 Kč 971.83 Kč

Popis:

Balení Obsahuje: 6 kusů 10ml Tlusté skleněné láhve s nerezovým válcem a černým plastovým víčkem, Oranžová/Modrá/Clear možnosti.

6 ks 60 ml (2 Oz) Silná skleněná láhev s černou jemná mlha postřikovač, Oranžová/Modrá/Clear možnosti.

2 kusy 500 ml (16 Oz) Tlusté skleněné láhve s aktivační rozprašovač, Mlha, Proud, VYPNĚTE stříkací tryska nastavení, Oranžová/Modrá/Clear možnosti.

2 kusy Černé fenolové skladování čepice + 1 extra spoušť postřikovače.

Bonus ZDARMA: 1 kus Esenciální Olej Láhev Otvírák, náhodné barvy.

Bonus ZDARMA: 3 listů barevné prázdné štítky, včetně 9 velké oválné samolepky + 9 malé oválné nálepky + 12 kulaté samolepky, použití jak pro láhve a čepice.

Bonus ZDARMA: 4 ks vložek s 3 ml odměrné převod pipety.

Bonus ZDARMA: 4 ks malých, plastových trychtýřů.

Vlastnosti produktu:, ONE STOP SHOP: Tato Oranžová/Modrá/čiré sklo sprej láhev kit obsahuje všechny nástroje, které můžete potřebovat pro vaši esenciální oleje, domácí čisticí prostředky, takže nebudete muset zakoupit samostatně, které mohou stát mnohem více peněz a čekat velmi dlouho, aby si je vše připraveno.

NEJLEPŠÍ HODNOTA: Toto Úžasné sklo spreji sada obsahuje 14 zcela lahve jsou přesně to, co potřebujete!Ideální pro esenciální oleje, parfémy, aromaterapie, domácí úklid nebo jiné kapaliny.Úsporný, pohodlný a plnitelný.Ideální pro cestování a pohodlně padnoucí do kabelky, a nebude úniku nebo rozlití.

SUPER UŽITEČNÉ BONUSY v CENĚ: Tato skleněná láhev kit je dodáván s esenciální olej láhev roller otvírák, takže už nikdy nebudete muset uchýlit k zuby, nehty nebo nože odstranit válečkem nebo redukce čepice.Budete také dostávat 3 listy barevné prázdné štítky, včetně 9 velké oválné samolepky (může být použit pro 60 ml/500 ml láhve) + 9 malé oválné nálepky (může být použit pro 10ml roll na láhve) + 12 kulaté samolepky (lze použít pro roll na láhev cap ).Také přijít s 4 x 3 ml dělené pipety a 4 malé nálevky, aby vám pomohou doplnit vaše láhve snadno.

CHRÁNIT PŘED UV SVĚTLO: Tmavě Oranžová/Modrá skla udrží vaše drahé éterické oleje od slunečního světla.

DALŠÍ POLOŽKY ZAHRNUTY: Toto sklo sprej láhev kit také přichází s 2 fenolické čepice pro 16 Oz (500 ml) láhve tak, že je můžete použít pro skladování, a 1 extra spoušť postřikovače v případě, že je postřikovač přestat pracovat.

Štítky: mini skleněné bootle, esenciální olej bootle, hodně prázdné parfémy láhev, vana sklenice, sprej vodotěsné, konvalinka olej, hnědých skleněných lahví, Zahradní postřikovače, amber skleněné nádoby, atom sprej.

 • Lodě Z: Čína
 • Typ Položky: Plnitelné Lahve
 • Těsnění Typ: Roll on / Mlha Postřikovač
 • Funkce: Ideální pro ukládání make-up
 • Materiál: Sklo
 • Použití: Esenciální oleje, Parfémy, Čisticí potřeby
 • Číslo Modelu: Plnitelné Lahve
 • průmyslové použití: Kosmetické Obaly
 • barva: Amber, Cobalt Blue, Clear
 • Typ: Prázdné Plnitelné Obaly
 • Specifikace: 10 ml, 60 ml, 500ml
 • Velikost: 60ml
 • Povrch Manipulaci: Sítotisk

Související produkty