4MM Lano Reflexní Guyline Kempování Stanu Lano Běžců Chlap Šňůra Paracord Venkovní Sporty, Kempování, pěší Turistika Stan Příslušenství
4MM Lano Reflexní Guyline Kempování Stanu Lano Běžců Chlap Šňůra Paracord Venkovní Sporty, Kempování, pěší Turistika Stan Příslušenství
Sku: w178186
(1 Recenze)
Nové

226.57 Kč 354.08 Kč

Popis:

specifikace:

Jméno: Venkovní Camping Rally Větruodolný Reflexní Lano

Materiál: polyester, vysoce kvalitní nylon, reflexní hedvábí

Specifikace: 4mm v průměru a v délce 4m

Barva: červená, zelená, fluorescenční zelená

Použití: venkovní stan canopy konstrukci, pevnost v tahu, vítr lano pružné lano odolné proti větru lano.

vlastnosti:

1.Vysoce kvalitní materiál-stan lano je vyroben z nylonové lano a reflexní zařízení kabel, s hliník, napínací páka, může být upravena snadno a pevně.

2.Vysoká viditelnost-Reflexní stan pokyny zajišťují vaši bezpečnost a viditelnost.Pokud půjdete v noci, můžete se zabránilo zakopnutí.

3.Hliníkové Napínače-Hliníkový kabel regulátoru je kompaktní, ultra-lehké, nízká hmotnost, snadné přenášení; jako dobrý pomocník pro úpravu lano venku, to pomáhá uzamknout lano a zabránit sklouznutí.

4.Široké spektrum aplikací-velmi vhodné pro kempování, turistiku, backpacking, piknik, chráněné outdoorové aktivity; lehké, silné a odolné, snadno se přenáší.

5.Velikost a balení-8 kusů stan šňůrky balení s napínáky; každý stan má délku 13 stop (4 m) a průměru 0.16 palce (0,4 cm).

balíčku včetně:

větruodolný reflexní lano X 8.

Štítky: Paracord, guyline napínací kolo, tábor venkovní stan, naturehike stan nehty, pěší turistika příslušenství děti, Toyota 4 runner, byd, příslušenství paracord 550, plachtu, plachtu stanu.

  • Příslušenství Typ: LANO
  • Typ: 3 - 4 Osoby Stan

Související produkty