Dvojice Double-Oboustranné Lepicí Zeď Háčky Závěs Silné Přísavky Přísavky Skladování Domácí Kuchyně Dekorativní Držák Pro Dva Obličeje Lázně
Dvojice Double-Oboustranné Lepicí Zeď Háčky Závěs Silné Přísavky Přísavky Skladování Domácí Kuchyně Dekorativní Držák Pro Dva Obličeje Lázně
Sku: w535
(0 Recenze)
Nové

61.96 Kč 104.96 Kč

Popis:

Získat Double-oboustranné Lepicí Háčky pro zavěšení věci a dělat další místnosti��

HLAVNÍ RYSY

~~~�� SAMOLEPÍCÍ HÁČEK, S dvěma kusy háčků uzavřeno dohromady pro zavěšení je snadno a pohodlně, a to až do zatížení 15kg za nástroj hák nastavit.

~~~�� USER-FRIENDLY-Žádné Vrtání, Žádné Šrouby, Žádné Díry, Žádné Lepidlo. Super nepromokavé a oilproof, vysoké a nízké teploty. odpor.

~~~�� PREMIUM MATERIÁL-Vyrobeno z pevné nerezové oceli a PC stavby. Malé a transparentní design dělá to docela zápas s domácí dekorace.

~~~�� OPAKOVANĚ HÁČEK, Snadno se čistí a přemístit bez poškození povrchu. To může být znovu použity znovu a znovu, pokud se suší s fénem - mnohem lepší, než přísavkou háčky.

~~~�� MULTI-ÚČEL POUŽITÍ-To je široce používán v koupelně, outdoor, kuchyň. Ideální pro Vánoční Osvětlení a Vánoční věnec také.

POMOCÍ SCÉNÁŘŮ

Široce používán na různé povrchy, likeBricks, Sklo, Kov, Dřevo, dveře, Prkna, Kovové, Nerezové oceli, a to zejména skvělé pro zavěšení sprcha nebo vana doplňky v koupelně nebo v kuchyni.

JAK NAINSTALOVAT

1. Před instalací lepidlo háček, prosím, ujistěte se, že povrch je čistý, suchý, bez prachu a oleje a vytřete do sucha první.

2. Odtrhnout zadní ochranný film a prsty nedotýkejte se lepidla.

3. Vložit je na jakýkoliv hladký povrch a stiskněte pevně odstraňte vzduchové bubliny.

4. Doporučuje se nechat 12 hodin před visí nějaké položky, aby zajistily, že výrobek je pevný a pevný.

SPECIFIKACE

MATERIÁL: PVC+PS

VELIKOST: 6*6cmPACKAGE

OBSAH :oboustranné Lepicí Háčky

Štítky: sr2ez, kuchyně varhany, háček, hák zdi, 2 oboustranné lepicí háčky, sací pohár, zlatý zeď držák na klíče, dveře na stěnu závěsy, mamilos přísavkou, černý kabát hák.

  • Obsah Balení: Oboustranně Lepicí Háčky
  • Původ: KN(Původu)
  • Velikost: 6cm * 6cm
  • Použitelné scény: Kuchyň Dekorativní Držák Pro Dva Obličeje Lázně
  • Ne. Háčky: >10
  • Množství: 5/10 Párů
  • barva: Transparentní
  • Háčky: Zeď Háčky Závěs Silné Přísavky Přísavky Skladování
  • Materiál: PVC

Související produkty