Uvnitř Pásek IWB Kydex Pouzdro na Zakázku pro Glock 43 Gen 1-5 Skryté nošení Zbraně, Pistole, Pouzdro Kydex na Opasek
Uvnitř Pásek IWB Kydex Pouzdro na Zakázku pro Glock 43 Gen 1-5 Skryté nošení Zbraně, Pistole, Pouzdro Kydex na Opasek
Sku: w57
(1 Recenze)
Nové

207.60 Kč 407.19 Kč

Popis:

Uvnitř Pásek IWB Kydex Pouzdro na Zakázku Pro Glock 43 Gen 1-5 Skryté nošení Zbraně, Pistole, Pouzdro kydex na opasek

Tento IWB Kydex pouzdro je na zakázku pro Glock 43,s přesností vakuové formě tisku pro perfektní fit pokaždé. má štíhlý design s žádné ostré rohy nebo hrany, aby se ujistili, nejvyšší úroveň pohodlí při nošení. Taktická pouzdra jsou vyrobeny s Kydex, že je .08" (2 mm) tlusté pro robustní trvanlivost. To také má vysoce nastavitelný retenční systém nastavit, kolik síly je potřeba, aby odstranit zbraň z pouzdra Silný Klip se hodí pásy až 1,5 palce Pravé Ruky Použití Obsah Balení: 1 x Pouzdro

Platba

Návrat

1.Pro vadné nebo nesprávné položky přijaté : Kupující musí informovat Prodávajícího nejpozději do 7 dnů po obdržení zboží. Pro vadné položky, musí Kupující odeslat e-mail s fotografií s uvedením oblasti a stav závady. Po potvrzení ze strany Prodávajícího, položky musí být vráceny do 7 dnů této smlouvy. Skutečné poštovné poplatek za vrácení, stejně jako náklady na opětovné zaslání náhradní položky budou hrazeny Prodávajícím.

2.Pro výměnu velikosti : Můžeme přijmout výměnu velikostí předmětem naší skladové dostupnosti. Bude-li přijata, musí Kupující vrátit položku na své náklady

3.Žádné výměny nebo výnosy budou přijímány z jakýchkoliv důvodů jiných, než výše uvedené

zásilka

1.Vyplňte, prosím, vaši dodací adresu, kontaktní telefonní číslo,a to zejména Rusko kupující,prosím, potvrďte vaše celé jméno.

2.Dodací lhůta: dodací lhůta, během prázdnin bude delší než obvykle prová

Case&Feedbalck

1.Zavázali jsme se k vaší 100% spokojenosti zákazníků.

2. Jakékoliv problémy,prosím, neváhejte a kontaktujte nás na první dobu, než OTEVŘENÝ PŘÍPAD, nebo opustit Neutrální / Negativní zpětnou Vazbu s méně než 4 hvězdičky, hodnocení, vždy se snažíme v našich silách vyřešit to pro vás!

Štítky: pouzdro walther ppk, klip kydex, svítilna glock 43, Glock 19, smith wesson, glock 43 x, kydex ulticlip, nosit zbraň pouzdro pro glock 17, pouzdro na pistoli vesta, kydex pouzdro smith.

  • barva: černá
  • Původ: KN(Původu)
  • Materiál: Další
  • Použití: Vojenské Fanoušky Sbírku Válečné hry
  • Značka: VLK NEPŘÍTELE
  • Číslo Modelu: Glock 43

Související produkty