Standardní Stroj Vidění Filtry Infračervené IR Pásmovým 830nm C-Ústa Průmyslové Objektiv Fotoaparátu Filtr
Standardní Stroj Vidění Filtry Infračervené IR Pásmovým 830nm C-Ústa Průmyslové Objektiv Fotoaparátu Filtr
Sku: w714
(0 Recenze)
Nové

1 280.38 Kč 1 580.72 Kč

Popis:

Optické filtry mohou být použity, aby zmírnit nebo zlepšit obraz, přenášet nebo odrážet určité vlnové délky, a/nebo rozdělení obrazu do dvou stejných obrázků s řízenou úrovní jasu ve vztahu k sobě navzájem.

Další Filtry Údaje:

PŘÍKLADY APLIKACÍ Příklad 1: Zápas Color Imaging

Monochromatický nemůže ze své podstaty rozlišovat různé barvy. Nicméně, přidání barevný filtr výrazně zvyšuje kontrast mezi objekty. Dobrým pravidlem je, že daný ulehčí objekty stejné barvy, zatímco tmavší objekty z protikladných barev. Vezměme si příklad, kdy dva červené a dva zelené pilulky jsou zobrazen s černobílou kamerou. Údaje 9a - 9d ukázat skutečné snímky vzorku pod kontrolu a různé obrázky pomocí barevných filtrů. Je jasně vidět, že bez filtru (Obrázek 9b), černobílý fotoaparát nemůže rozlišovat mezi červenou a zelenou. To by bylo nemožné, aby zkontrolujte, zda tyto prášky na tovární podlaze. Na druhou stranu, když je použit červený filtr (Obrázek 9c), objekty z protilehlých barev (např. zelené pilulky) se objeví šedá v důsledku zvýšeného kontrastu obrazu a lze snadno rozeznat od červené pilulky. Naopak, když se zelený filtr používá (Obrázek 9d), červené pilulky se objeví šedá.

Obrázek 9a: Kontrast: Vzorek pod Kontrolu

Obrázek 9b: Zvýšení Kontrastu: Ne Filtr

Obrázek 9c: Kontrast: Červený Filtr

Obrázek 9d: Kontrast: Green Filter

jsou používány v mnoha aplikacích, které jsou mimo dvou výše uvedených: zápas color imaging a Ramanova spektroskopie. Oni se vyskytují v téměř každém aspektu optika, zobrazovací, a fotoniky průmyslu; pochopení optických filtrů výrobní techniky, základní pojmy a druhy filtry jsou dnes k dispozici, pomáhá vybrat nejlepší filtr pro jakékoliv nastavení.

Štítky: mini infračervený filtr, 47k ohm rezistor, ir infračervený filtr, fotoaparát filtr, filtr ir pass, Smd 1812, infračervené filtry, filtr ir, infračervené pass filtr, 5 f.

  • Číslo Modelu: FS03-BP83030
  • Značka: NoEnName_Null
  • Velikost: 25mm
  • Rozhraní: C-Ústa
  • Materiál: Sklo/Kov
  • Použití: Strojové Vidění