25HZ Ultrazvukové Pes Lovci Agresivnímu Útoku psa Repeller Domácí Trenéři LED Svítilna Užitečné Zastavit Kůry Výcvik Psa Nástrojů
25HZ Ultrazvukové Pes Lovci Agresivnímu Útoku psa Repeller Domácí Trenéři LED Svítilna Užitečné Zastavit Kůry Výcvik Psa Nástrojů
Sku: w81
(1 Recenze)
Nové

176.62 Kč 276.10 Kč

Popis:

Psa řídit zásadou:

Tento výrobek se používá hlavně ve venkovním prostředí, aby se zabránilo útokům psů. Při pokusu o útok svého psa, bude vás vzít ven psa, řídit a posílat ultrazvukové vlny, aby se pes. Na 130dB ultrazvuk je dráždí sluch psa. To je velmi velký. Blikající super jasné LED také umožňuje psa, aby znát zdroj a umístění zvuku, tak, že zbraň v ruce, je zaměřena na to, a tak opustí.

Vlastnosti:

- Barva: Černá

- Jmenovité napětí: 9 (V)

- Jmenovitý kmitočet: 25 (HZ)

Obsah Balení:

1x Ultrazvukový Pes Chasers

Ultrazvukové jednotky psa použít metodu:

1. Osvětlení: posuňte volič převodového stupně v rámci produktu "Světlo" soubor použijte funkci svítilny.

2. Výcvik psa: posuňte volič převodového stupně v rámci produktu "I" souboru. Stiskněte tlačítko "ON" na horní straně produktu, který chcete odeslat na ultrazvukové vlny. V této době, můžete trénovat psa.

3. Řídit psa: posuňte volič převodového stupně v rámci produktu "II" na soubor, stiskněte tlačítko přepnout "NA" nad o produktu poslat na ultrazvukové + infračervený laser. Když pes je používá, bude pes uniknout.

Opatření:

Když přístroj nepoužíváte, prosím nastavte volicí spínač na "Chaser" pozice, aby se zabránilo spotřebu energie. Tyto podmínky nejsou významné:

1. Pes zvedl sám, ten pes ví, že majitel neublíží;

2. Pes s majitelem - pes je squat; vyškolení velkého psa - dobře vyškoleni;

3. Když je napětí baterie příliš nízké, ultrazvukové energie, vyzařované produktu se bude snižovat.

4. V pes režim pohonu, protože moc je silný, spotřeba energie je velká, nemají stiskněte spínač pro dlouhou dobu, obvykle stiskněte 3-5 sekund, pak se uvolněte spínač a poté stiskněte tlačítko.

5. Tento výrobek vytváří silný ultrazvukový výkon, prosím, nepoužívejte čelit lidské ucho při použití.

/ O službě / On Čas Dodání Plnou náhradu, pokud produkt není obdržela v garantované dodací lhůty Delší Ochranu, 15 den, více ochrany po dokončení objednávky Vrací se Příplatek Vrátit jakýkoliv výrobek,pouze v perfektním stavu Garantované Kvality Kvalita Zaručena nebo Plnou náhradu

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit jakýkoliv problém a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Štítky: vysoké dog chaser, chaser pet, nástroj wall chaser, toyota model chaser, wall chaser, anti pes repeller, dog chaser 2, regulátor toyota chaser, míč toyota chaser, červená led chaser.

  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: ultrazvukové pes chaser
  • Je Inteligentní Zařízení: No
  • Typ Položky: Repelenty
  • Materiál: Plastové

Související produkty