COPAG 139 Hrací Karty pro infračervené Kontaktní čočky Magic Trik Paluby Anti Hazard, Poker Cheat Zmanipulované Karty
COPAG 139 Hrací Karty pro infračervené Kontaktní čočky Magic Trik Paluby Anti Hazard, Poker Cheat Zmanipulované Karty
Sku: w887
(0 Recenze)
Nové

505.83 Kč

Popis:

Dobrý den! Vítejte! V procesu nákupu, narazíte na nějaké problémy, prosím nejprve s námi komunikovat. Budeme vám dát uspokojivou odpověď co nejdříve. Pokud nechcete komunikovat a dát špatnou zpětnou vazbu, ztratíte vynikající dodavatele. Přeji vám šťastný nakupování!

Prosím Poznámky:

Pro dopravu zdarma položky,balík bude odeslán prostřednictvím prodávajícího způsob dopravy, pokud chcete dostat zboží v krátké době, prosím, kontaktujte náš prodej, pomohou vám dodat zboží rychleji express po získání extra přepravní náklady.

1. To, co máme? A. Magie neviditelné brýle vám pomohou vidět jiný svět v pokeru; B. poker analyzer vám pomůže snadno vyhrát při hraní Texas hold em, omaha, a všechny druhy pokerové hry; C. Dálkové ovládání kostky, když jste hazard s kostky; D. Duch ruku k výměně nebo skrýt karty při přehrávání; 2. Co můžeme dělat? A. můžeme vám pomoci vyhrát 100% ve všech poker hraní her; B. znát výsledek vítězné straně, před zápasem; C. můžeme říct, 52 karet, než jednat za jednu sekundu; D. mít lepší vítězné straně; je To originální Poker Club plastové hrací karty vyrobené v Číně, to je zpracované s neviditelným inkoustem naší společnosti a nebudou uznány pouhým okem,nicméně,můžete vidět, oblek, a číslo karty se speciální UV kontaktní čočky a perspektivy brýle velmi jasně .To lze použít pro strany, hazardních her,soukromých casino nebo jiné pokerové hry. - Funkce: označení s neviditelným inkoustem, ale stále vypadají jako normální karty,lze vidět kontaktní čočky tak, že to může pomoci hráči vyhrát pokerové hry. B--Specifikace: Materiál: věřit vlastní plastu a nátěry Velikost: standardní velikost s regular index C-Označení Styly: (1) Značka jeden velký počet s obleku uprostřed karty (2) Mark 4 malé číslo s oblek ve čtyřech rozích karty (3) Mark 6 mini číslo s oblek v bílé rohy. (4) lze označit to, co oblek se vám líbí, pokud máte velké množství. D--Výhoda: 1.Nejjednodušší a nejlevnější způsob, jak podvádět v pokeru. 2.To stále vypadá normálně a nové ještě být označeny s neviditelným inkoustem na zadní straně. 3.Jen může být viděn tím, kontaktní čočky nebo neviditelné brýle,je to jen stěží lze nalézt i pouhým okem. 4.Pokerový hráč může stát skutečným vítězem snadno zvládá hru s touto označené karty. E. Jak používat: Dát to označené karty na stůl, pak nosit kontaktní čočky nebo perspektivní brýle, které můžete vidět označené vzor velmi jasně. Je třeba koupit odpovídající perspektivy brýle, aby bylo vidět účinek(Pohledu pokeru, je třeba koupit odpovídající perspektivy brýle vypadají, jen mít efekt.) Tento výrobek není vybaven kontaktní čočky a vyžaduje další nákup.

Štítky: magie, čočky označené karty, tarot de palubě, corpo, karta značka, paluba, balíček stream, poker cheat, podvádění poker, zlato pocker karty.

  • Značka: CYHYY
  • Stolní Hra Výrobek: Kryt Karty
  • Minimální Hráč Číslo: 1
  • Délka Hry: 0-30 minut
  • Věk: >12 měsíců
  • Úroveň Obtížnosti Hry: Primární
  • Maximální Číslo Hráče: 18
  • Režimu Výuky: Kniha
  • Typ: Kouzelná Kategorie