Hlasové Ovládání Prostřednictvím Alexa Tuya ZigBee 3.0 Inteligentní Radiátor Ovladače Programovatelné Termostatické Ventil Regulátor Teploty
Hlasové Ovládání Prostřednictvím Alexa Tuya ZigBee 3.0 Inteligentní Radiátor Ovladače Programovatelné Termostatické Ventil Regulátor Teploty
Sku: w912
(1 Recenze)
Nové

114.65 Kč 159.34 Kč

Popis:

Popis:

100% Zbrusu Nový a Vysoce Kvalitní!

1.Smart Tuya ZigBee Chladiče Ovladače Termostatu:Nové mini design s jednoduchým a přehledným LCD displejem na těle,chladič, termostat s LCD digitální displej a dva úseky AA baterie, napájení,což je speciální ventil pomocí kooperativně s topení.Uměle nastavené vnitřní teplotě, používá se hlavně na systém podlahového vytápění pro ovládání otevírání a zavírání potrubí.

2.A Tuya ZigBee Wireless Gateway Hub je Třeba : ZigBee bezdrátový rozbočovač je nutností, která se připojuje k ventilu mnoho dalších ZigBee inteligentní produkty a uvědomuje si celou vazbu své inteligentní domácí zařízení.Jednoduše přidejte vaše brána do Aplikace,pak přidat chladič pohonu, aby bránou v Aplikaci.

3.Programovatelné Plán s Týdenní Programování Výběr:Podporuje manuální nastavení 5+2,6+1 a 7 dní týdenní program s 6 lhůty pro možnost ,které vám poskytnou maximální pohodlí pro různé situace a nastavení vlastní plán pro váš dům teploty.Prázdninový režim,automatický režim,boost režimu k dispozici.Vyberte si pracovní den a restday režim, aby vyhovoval vašim vlastní mysli.

4.Hlasové a Dálkové Ovládání pro Tuya ZigBee Wireless Gateway:Aplikace Podporuje dálkové ovládání přes váš chytrý telefon,spolu s hands-free, hlasové ovládání pomocí Alexa a Google Assistant po úspěšném připojení ventilu k Tuya /Smart Life App na základě jednoho Tuya ZigBee Bezdrátové Brány.

5.Otevře Okno Detekce:Když teplota v místnosti náhle spadnout do temp. prahovou hodnotu,ventil uzavře po dobu 15 minut.Poté,pokud je v místnosti teplota. je stále nižší než teplota. Práh,to bude udržovat tento režim.Kromě toho,je snadno čitelný digitální displej s Celsiova teplota.

Spe

Štítky: mini sonoff, servopohon elektrický ventil, termostat wifi, termostat, HY368, dveře tuya smart, smart valv, chladič zigbee, tuya ventil, trv zigbee.

  • Kamery Jsou Vybaveny: No
  • Stav Sestavy: Ready-to-Go
  • Kompatibilita: Všechny Kompatibilní
  • Značka: choifoo
  • Původ: KN(Původu)

Související produkty