Up2Stream Amp V4 WiFi A Bluetooth 5.0 Stereo Zesilovač Deska 100W DC 12-24V Multiroom Audio Zesilovač Deska S Spotify Airply
Up2Stream Amp V4 WiFi A Bluetooth 5.0 Stereo Zesilovač Deska 100W DC 12-24V Multiroom Audio Zesilovač Deska S Spotify Airply
Sku: w940
(1 Recenze)
Nové

1 665.02 Kč 2 378.45 Kč

Popis:

DIY Bluetooth Zesilovač Deska pro váš Stereo Systém

Stále běží kabely kolem vašeho audio systému? Chci hrát hudbu z internetu? Up2Stream AMP v4 Wifi A Bluetooth Zesilovač Board je ideální pro vás. Můžete použít AMP v4, aby snadno vytvořit svůj vlastní bezdrátový stereo systém. AMP v4 vám může poskytnout 50Wx2 výkon na 4 ohm reproduktory a můžete streamovat hudbu on-line z mnoha slavných on-line hudebních služeb jako Spotify, Deezer, TuneIn a další.

Up2stream Amp V4 50W*2 Stereo Wifi A Bluetooth Zesilovač Deska

Podpora PC a Ladění Nástroj Podporuje připojení k PC přes micro USB působit jako externí DAC, také můžete využít naše ACPWorkbench přizpůsobit různé frekvence a nastavení ekvalizéru pro vaši oblíbenou hudbu.

Další Rozšíření

K dispozici jsou jak Digitální výstup (I2S) a Analogový výstup (DAC) pro DIYers, aby bylo možné připojit další zesilovače rozšířit hudební výkon.

Snadné Přepínání Režimu

Můžete snadno změnit AMP Mono výstupní režim z Mono na Stereo, nebo naopak, jen vidět, co je nejlepší volbou pro vás.

DiY Yout Multi pokoj Audio

Když máte reproduktory ve více místnostech, můžete připojit několik AMP v4 vytvořit multiroom audio systém. Můžete přehrávat stejnou hudbu na všech pokojích ve stejné době, v synchronizaci. To může nechat své asi nyní na vzestupu hudbu po celém vašem domě, když jste hostit house party.

Brilantní Pohlcující Stereofonní Zvuk

Schopné dodávat brilantní stereo zvuk vyrábět pohlcující zvukový zážitek, který vám dává pocit, jako byste se ve scéně. Silný místnosti naplněné s pohlcující stereo zvuk změní váš hudební zážitek.

Všechny hudební Skladby se vám líbí

Obrovský hudební zdroje podporovány, jako je Spotify, Amazon Music(Pouze USA), Tidal, Deezer, Qobuz, Internet Radio, iheartRadio, Napster atd. Jiné než on-line hudby, můžete také hrát místní hudbu NAS, USB úložiště, kde jste získali vaší oblíbenou skladbu pro nadcházející roky.Streaming audio celou cestu přes Wi-fi, Bluetooth 5.0, DLNA, UpPnP, Airplay, Spotify Connect.

Bezdrátové Připojení

Streaming audio celou cestu přes Wi-fi, Bluetooth 5.0, DLNA, UPnP, Airplay, Spotify Connect.

Zdarma iOS & Android Aplikace

Naše Aplikace s názvem "4stream", který je kompatibilní se systémem iOS a Android systém. Všechny funkce lze jednoduše ovládat pomocí Aplikace. A můžete také přijímat oznámení pro naše pravidelné on-line aktualizace firmwaru automaticky v naší Aplikaci.

-Jaký je rozdíl mezi Up2stream Amp Mono a Up2stream Amp V4?

Ve skutečnosti tyto dva jsou stejné DIY audio zesilovač modul, ale musíme předem nastavit režim propojky na audio modul pro spotřebitele je pohodlí. Například, pokud si chcete koupit stereo zesilovač board, máme pre-set stereo režim pro vás. Pokud si chcete koupit Mono zesilovač palubě, dostanete na Mono režim pre-set, když jste jej obdržel. Samozřejmě, pokud chcete přepínat režimy později, je to velmi jednoduché, prostě postupujte podle pokynů v příručce přesunout jumper.

-Jaký je rozdíl mezi Up2stream Amp V4 a Up2stream Amp V3?

Tam je rozdíl s aktualizací hardwaru, který podporuje více funkcí s naší ACPWorkbench Audio efekt nástroje. Líbí nastavení L/R balance, L/R nastavení EQ atd. A my jsme přidat více DIY kolíky jako I2S a DAC výstup, takže budete mít více možností připojení více DIY moduly.

-Který koupit?

Na základě našich statistik, dokonce i když nejste obeznámeni s DIY dovednosti, nebo hledáte pro DIY projekty. Mnoho lidí si stále vybrat Up2stream Amp V4 stereo zesilovač deska pro použití s pasivní stereo reproduktory. I když je to DIY modul, jsme navrhli společné rozhraní, aby se vešly většinu z reproduktorů, které máte. Zejména pokud máte v plánu koupit více jednotek vytvořit domácí stereo systém, to je velmi přátelský s možností rozpočtu. Up2stream Amp V4 také podporuje více streaming režimy, Wifi, Sítě, Bluetooth, Airplay, Spotify Connect a line in. Ať už chcete použít Bluetooth, airplay, nebo wi-fi streaming, Up2stream Amp V4 je ideální volbou pro vás.Jsme integrované všechny řešení uvedená výše. Pokud tyto požadavky splňují vaše požadavky, pak neváhejte a zkusit to!

Obsah Balení

Pravda Zpětnou Vazbu Od Zákazníků

Manjunatha z NÁS "koupil jsem to pro konverzi stávající stropní reproduktory na bezdrátový kontrolované reproduktory. Nemohl jsem být šťastnější, než konečný výsledek. Koupil jsem si tři tyto jednotky spolu s případy. Všechny mé návštěvníky, zeptejte se mě, co tyto jednotky jsou. Když jsem demo, co to může dělat, moje rodina a přátelé jsou wow ' ed! Dovolte mi jen říci, že naše kuchyň je velmi živé místo, nyní zejména během vaření večeře čas - díky kombinaci těchto zesilovačů + spotify."

WMcD od CA "Napájen 1 4 zakoupené Up2Stream zesilovače, postavil jsem si vlastní kufr reproduktor postaven z regenerované dřeva a Sony Reproduktory zachránil z popelnice. Našel jsem jít do Amp pro všechny mé projekty s tímto produktem. A musí mít pro všechny DIY reproduktor stavitele. Skvělý Zvuk a stavět kvalitu."

Štítky: v zesilovač, hi-fet zesilovač, sluchátka kabelové vedení zařízení amplifi, fm modul, audio dac, audio auto, audio streamer, modul zesilovač deska, tpa3116 d2, pure audio zesilovač.

  • Programy: 2 (2.0)
  • Balíček: Ano
  • Maximální Výkon Na Jeden Kanál: 50W
  • Impedance Reproduktorů: 4-8Ohms
  • Původ: KN(Původu)
  • Certifikace: CE
  • Číslo Modelu: Up2Stream MONO AMP
  • Značka: arylic

Související produkty