Skip to content

Tipem na školní výlet nepohrdnete, viďte

Umíte si představit, že byste měli vymyslet, jako vyčerpaný a unavený pedagog na konci školního roku ještě nějaký zajímavý a netradiční školní výlet pro ty malé upírky, co máte celý rok ve třídě? Je až nepochopitelné, kde se v nich bere ta neutuchající energie!
Ale školní výlet být musí!
výlet s dětmi.jpg 
Už brzy! Nebojte. Už brzy se dočkáte, ale nejdřív Vás čeká nepovinně povinný školní výlet s tou neposednou drobotí, která Vás celý rok neposlouchala. Nakonec tu svou třídu ale máte rádi, nebo ne? Vždyť byste bez těch dětiček nemohli ani existovat! Jen neříkejte!
Jenže kde vzít sílu na výletování? A hlavně na nápad a organizaci? I ve sborovně se už poptáváte na tipy na školní výlet. Hlava je jaksi poslední dobou taková vygumovaná. A vaše smysly takové inertní! Není se čemu divit. Máte toho, jak buchet, co? Inu, každý rok je znát!
A žádným tipem na školní výlet nebudete opovrhovat, je to tak? Přijmete snad už cokoliv.
·       Ale co když Vám kdosi vnukne nápad se školním výletem, který nemusíte organizovat.
·       Který bude plný zážitků.
·       Který bude v souladu se školním vzdělávacím programem.
·       Ze kterého budou děti nadšeny.
·       Školní výlet, na který budou dlouho vzpomínat děti, ale i Vy!
To by se Vám sakra líbilo, že ano? A víte, že takové tipy existují? A že jsou snadno realizovatelné? A že nemusíte nic sáhodlouze vymýšlet? Tak to je pecka, co?
chytání pulce.jpg
Vypadáte hned nějak svěže. I barva do tváří se Vám dostala! Vy se snad i usmíváte? Jéé, tak to je fajn, že tak nicotná informace Vám dala tolik naděje na lepší příští! Jak málo stačí pedagogovi na konci školního roku nabídnout originální a senzační tipy na školní výlet! Máte nyní jen jeden problém, viďte? Který druh školního výletu vybrat!
Ale to zase není tak složité. Vyberte z tipů na školní výlety takový, který souvisí s osnovami pro Váš ročník. Děti si utvrdí vědomosti a navíc získají i dovednosti, které jste jim neměli čas dopřát během výuky.

Avatar